Uskrsni sajam zadruge Frankopan i promocija školskog lista KIKS

Autor: Tatjana Povalec, 21. 5. 2019. 14:17

Uskrsni sajam povod je prodaji već prepoznatljivih i finih proizvoda učeničke zadruge Frankopan. No, ovoga su joj se puta pridružili i naši novinari predstavivši svoj prvi broj – KIKS. Dok su bili u kupovini mlinaca, rezanaca klasičnih i šarenih boja, zainteresirani su mogli prelistati i školski list, pokrenut ponovno nakon dvadesetak godina. Zadruga i UTU news zajednički su predstavili svoje proizvode, pokazali kolika se kreativnost i volja krije u njima, a pozitivni dojmovi sa svih strana dali su im dodatnu motivaciju. Za novinare i zadrugare poslije je pripremljena i zakuska, a pridružili su im se i pokrovitelji iz Kotányija te Mario Majcen čiji se intervju nalazi u školskom listu.

Fotografije s promocije pogledajte ovdje.

Frankopani na Gastrotehu

Autor: Tatjana Povalec, 21. 5. 2019. 14:16

Naša učenička zadruga u punom je zamahu!

Svoje su vještine odlučili predstaviti i na Gastrotehu, manifestaciji koja se održava upravo ovih dana na Zagrebačkom velesajmu.

Važan događaj za sve ugostitelje svojom ponudom obogatili su naši Frankopani i ponudili javnosti svoje proizvode.

Ne sumnjamo kako je i njima bilo uslast kao što je i nama pa požurite na Velesajam i kupite dok još ima!

Poštovani roditelji i učenici!

Autor: Tatjana Povalec, 21. 5. 2019. 14:15

Naša učenička zadruga "Frankopan" bila je vrijedna. Mislili smo na vaš Božićni ručak i pripremili smo za vas domaće rezance, mlince i medenjake.

Prodajni sajam s vrlo popularnim cijenama održat će se 19.12.2018. u predvorju učilišta od 9.00 - 12.00 i od 16.00 - 19.00 sati. Ukoliko bude potrebe, produžit ćemo i na četvrtak, ali ne obećavamo da će nešto ostati.

Požurite, veselimo se vašem dolasku.

Vaši Frankopani

Novo, novo, novo!

Autor: Tatjana Povalec, 21. 5. 2019. 14:14

Konačno još jedna dobra vijest za našu školu!

Naša je škola dobila zadrugu "Frankopan" tako da je ove godine dovoljno da za Božić ulovite samo kokicu, puricu, patkicu ili neku sličnu ptičicu za ručak.

Domaće mlince i rezance za vas će pripremiti naša zadruga i po prigodnim cijenama moći ćete ih kupiti na božićnom sajmu koji će biti organiziran kroz zadnji tjedan nastave. Osim toga, u slatkim paketićima ponudit ćemo vam i medenjake.

Zato dođite svi, mali i veliki, učenici i roditelji i uživajte u našoj ponudi!

« Studeni 2019 »