Upisi u prvi razred 2020/2021

Autor: Boris Srećković, 17. 7. 2020.

Učenici koji upisuju sljedeće programe obrazovanja dužni su donijeti u školu kao uvjet za upis:

Kuhar - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

Kuhar DO - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

Konobar – potvrda nadležnog školskog liječnika

Konobar DO - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- Turističko-hotelijerski komercijalist - potvrda nadležnog školskog liječnika

- Slastičar - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

Učenici koji su ostvarili pravo na izravan upis nisu dužni donositi liječničku svjedodžbu medicine rada i/ili školske medicine kako je navedeno za određene programe nego dokumentaciju kojom su ostvarili pravo na izravan upis (stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika, rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja).

Svi učenici su dužni donijeti upisnicu potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika. Upisnice će biti dostupne na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr) nakon objave konačnih ljestvica poretka 25. srpnja 2020.

Učenici koji su ostvarili pravo na dodatni bod ili izravan upis (zdravstvene teškoće, socijalni status, teškoće u razvoju) dužni su dostaviti dokumentaciju na temelju koje su ostvarili ta prava.

Upisnice i sve ostale dokumente (potvrde školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) dostaviti  osobno ili elektroničkim putem:

od 27. do 29. srpnja 2020. u vremenu od 9.00 do 13.00 sati

Učenicima koji nisu u mogućnosti ispisati upisnicu to će biti omogućeno u školi prilikom dolaska na upis.

Propisanu dokumentaciju moguće je dostaviti elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na e-adresu: upisi@utu.hr

Dokumentaciju može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Potrebni_DOKUMENTI_za_upis.pdf (97.27 KB)
POPIS_OBJEKATA__2020.21..pdf (185.37 KB)