Obavijest – podjela svjedodžbi Državne mature

Podjela svjedodžbi Državne mature je u četvrtak, 18.07.2024. godine u 11:00 sati. Učenici koji nisu u mogućnosti sami doći i podići svjedodžbe moraju se javiti koordinatoru mailom (boris.sreckovic@skole.hr) u kojem će navesti osobu koja će doći podignuti svjedodžbu. Ta osoba mora imati kopiju osobne od osobe za koju podiže svjedodžbu Državne mature. Učenici koji nisu u mogućnosti podignuti svjedodžbe taj dan, mogu podignuti svjedodžbe od 23.8.2024. u referadi. U slučaju da imate pitanja možete ih postaviti na gore navedeni mail.

Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u školskoj godini 2023./2024. – prvi rok

Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u školskoj godini 2023./2024. – drugi rok