OBAVIJEST - upisi u prvi razred 2021./2022. ljetni rok

Autor: Boris Srećković, 2. 7. 2021.

Učenici koji upisuju sljedeće programe obrazovanja dužni su donijeti u školu kao uvjet za upis:

Kuhar - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

Konobar – potvrda nadležnog školskog liječnika

Konobar DO - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- Turističko-hotelijerski komercijalist - potvrda nadležnog školskog liječnika

- Slastičar - liječnička svjedodžba medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

Učenici koji su ostvarili pravo na izravan upis nisu dužni donijet liječničku svjedodžbu medicine rada i/ili školske medicine kako je navedeno za određene programe nego dokumentaciju kojom su ostvarili pravo na izravan upis (stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika, rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja).

Svi učenici su dužni donijeti upisnicu potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika. Upisnice će biti dostupne na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr) nakon objave konačnih ljestvica poretka 10. srpnja 2021.

Učenici koji su ostvarili pravo na dodatni bod ili izravan upis (zdravstvene teškoće, socijalni status, teškoće u razvoju) dužni su dostaviti dokumentaciju na temelju koje su ostvarili ta prava.

Upisnice i sve ostale dokumente (potvrde školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) dostaviti  osobno ili elektroničkim putem:

od 12. do 14. srpnja 2021. u vremenu od 9.00 do 13.00 sati

Učenicima koji nisu u mogućnosti ispisati upisnicu to će biti omogućeno u školi prilikom dolaska na upis (moraju znati svoje Carnet podatke za prijavu).

Propisanu dokumentaciju moguće je dostaviti elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na e-adresu: upisi@utu.hr (provjerite da li je čitljivo)

Dokumentaciju može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

U prilogu se nalazi dokument u kojem također možete provjeriti koje ste osnovne dokumente dužni donijeti na upise u prvi razred.

Potrebni_DOKUMENTI_za_upis.pdf (97.12 KB)
POPIS_OBJEKATA__2021.2022..pdf (97.25 KB)