Proslava Dana škole
Autor: Boris Srećković, 14. 6. 2013.

I ove smo godine, 7. lipnja, proslavili dan svoje škole, no na ponešto drukčiji način. Unatoč neodlučnoj prognozi, odlučili smo slavlje preseliti izvan naše škole i organizirati ga na Bundeku. Naši su se učenici skupa sa svojim mentorima potrudili te napravili prekrasne transparente, složili glazbu koja nas je cijelo vrijeme uveseljavala, a za naše su se nepce pobrinuli budući slastičari i kuhari sa svojim delikatesama. Da nam grlo ne bude suho, napravljeni su ukusni i zdravi smoothiji. Vrijeme smo kratili raznim sportskim natjecanjima – nogometu, odbojci te povlačenju užeta. Ovim putem čestitamo pobjednicima! Vrhunac dana bilo je natjecanje kuhara u sjeckanju na paysane listiće. Čak nas ni pljusak nije spriječio da navijamo i bodrimo naše mlade kuharske nade! Osim promocije zdrave prehrane, sav je prikupljeni iznos od prodaje naših proizvoda namijenjen pomoći učenicima naše škole slabijeg imovinskog stanja. U toj smo namjeni i uspjeli te ovim putem zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima na sudjelovanju, a sljedeće godine namjeravamo napraviti još bolje i veće slavlje!