Datum objave: 8. veljače 2024.
Kategorija: Fotogalerije | Vijesti

Svjetski dan Nutelle

Povodom Svjetskog dana Nutelle naše profesorice talijanskog jezika Renata Zaova Bačić i Marina Vučković Zovko, uz svesrdnu pomoć nastavnica Svjetlane Jelić Večenaj i Lidije Pavičić organizirale su Dan Nutelle u našoj školi.

Uz prekrasnu talijansku glazbu održale su kratko predavanje o povijesti Nutelle, nakon toga uslijedio je kviz o Nutelli i na kraju degustacija slastica i napitaka od Nutelle.

Učenici i nastavnici imali su priliku sudjelovati i u nagradnom natječaju za najbolji selfie s Nutellom, a o pobjedniku ćete biti pravovremeno obaviješteni. Svjetski dan Nutelle dobra je prilika za upoznavanje talijanske kuhinje, slastičarske i kulinarske tradicije te u konačnici, i talijanskog jezika što možete vidjeti na našim fotografijama.