Datum objave: 13. svibnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Izlet u Samobor u sklopu projekta “Na moj način – vođenje gosta s invaliditetom”

U sklopu projekta “Na moj način – Vođenje gosta s invaliditetom”, učenici 2.j i 3. j razreda Ugostiteljskog-turističkog učilišta te učenici Srednje škole – Centar za odgoj i obrazovanje, posjetili su grad Samobor.

U sklopu izleta, organiziran je posjet Muzeju grada Samobora i posjet rudniku sv. Barbare. U pratnji učenika Ugostiteljskog-turističkog učilišta bila je profesorica Silvija Peroš, a učenika Srednje škole – Centra za odgoj i obrazovanje ravnateljica Đana Baftiri, socijalni pedagog Maja Postoglu i nastavnik Hrvoje Knežević.

Cilj izleta bio je upoznati učenike s prirodnim i kulturnim znamenitostima, ali i svakako međusobno razumijevanje, senzibiliziranost, tolerancija i komunikacija između učenika ovih dviju škola.

Silvija Peroš, mag. oec.